Ik vraag dit voor een vriend (echt waar, bij mij werkt het nog prima).
Sinds gisteren komt vanuit de adventurelab-app de melding dat de valse gps locatie is herkent en vervolgens weigert de app om verder te gaan. Weet iemand waar dit aan kan liggen?
Al veel geprobeerd in de locatie-instellingen in de app, in google en in de (Samsung)gsm maar niets doet de melding verdwijnen. Bij mij (Xiami-gsm) en mijn vrouw (ook een Samsung) werkt de fake gps nog naar behoren.
Iemand een oplossing of goede suggestie waar dit aan kan liggen?
Inmiddels opgelost door de Adventuelab-app een keer te verwijderen en opnieuw te installeren. Soms is een oplossing te simpel om te bedenken.
Bij ons is de blokkering helaas gebleven
Bij mij blijft de melding jammer genoeg ook aanwezig nadat ik de ALC app heb verwijderd en opnieuw geïnstalleerd...
![[Afbeelding: 1253.jpg]](https://i.postimg.cc/WFx96vzY/1253.jpg)
A friend mention this issue. They have version 1.58
My version 1.57 still allows fakegps, and it still shows me as the most up to date version in the play store.
Perhaps worth checking version numbers so we can see if the people with messages are also on 1.58?
soeben geprüft, stimmt!! Vielen Dank , also version 1.57 speichern.
Mijne met problemen inderdaad versie 1.58.
(Hoe) Kun je een vorige versie installeren op je smartphone?
Zoals Geoleaks aangeeft oudere versie instaleren nadat oude eerst te verwijderen.
Na installatie naar Google playstore ( android) en dan rechtsboven in bij de Drie puntjes auto update uit schakelen anders gaat ie bij systeem update hoogstwaarschijnlijk ook gelijk apps updaten en dan heb je wederom het zelfde probleem.
what about Blue stacks and android simulator?
also I noticed that if turn off permission for precise location on 1.8 or newer version it wont detect fake gps apps but you stuck on geocaching HQ department coordinates but you can do nearby labs.
Also exists wifi+vpn location spoofing I just dot know how exactly it works
What you need is to go back to ALC app version 1.57 as mentioned above.
Het is natuurlijk wel leuk om op afstand een ALC op te lossen, maar gaat het nu alleen om de aantallen gevonden caches te verhogen? Wie houd je voor de gek?
MOMENTEEL kan je nog naar de oude versie gaan, maar daar steken ze ook nog wel een stokje voor...
En trouwens?? is het ENKEL FAKEGPS dat ze detecteren?
Jaar of 2 geleden heb ik van Groundspeak een mail gehad, waarschuwden mij dat als ik bleef gebruik maken van een fake gps app, ik mijn account voorgoed zou verliezen, ben er toen ook daadwerkelijk mee gestopt!
Als ik op die link
https://adventure-lab.en.uptodown.com/android/versions klik dan krijg ik veel eerdere versies waaronder 157.0 te zien van de labcache app
Maar het lukt mij niet om de versie 157.0 op mijn telefoon te krijgen. Kan iemand mij helpen om dit stap voor stap te vermelden hoe ik dit moet doen?
Yesterday I updated to the newest version of the Lab App for Android and GPS Fake worked for me again.

Citaat:Het is natuurlijk wel leuk om op afstand een ALC op te lossen, maar gaat het nu alleen om de aantallen gevonden caches te verhogen
Ik los een ALC het liefst buiten op. Veel leuker. Maar.... als ik kijk naar het groot aantal ALC bij bv. Assen, dan is daar geen lol aan om dat ter plekke te doen.
Je zit uren in je auto op je smartphone te tikken. Ik heb het gedaan. Maar was veel liever echt buiten gaan spelen. Gelukkig regende het....
En ja, ik weet het: je hoeft ze niet te doen. Maar als je er dan toch bent, is de verleiding groot. In ieder geval bij mij.